Lis.09

11.11 Wyprzedaże do – 50% na AliExpress.com

Globalna Wyprzedaż Na Aliexpress.com

11-11 Jak twierdzi Aliexpress już w najbliższy piątek będziemy świadkami największej globalnej wyprzedaży. Na czym polega hucznie promowana promocja? Przez jeden dzień tj. jedenastego listopada będzie można nabyć produkty z wyjątkowymi rabatami do -50%, a w niektórych przypadkach nawet więcej. To nie wszystko co przygotowało chińskie allegro w ramach promocji 11.11. Dodatkowo promocyjne ceny mogą byś jeszcze niższe dzięki różnego rodzajom kuponów, żetonów wymiennych na gotówkę, gier i konkursom.

Czy się opłaca?

Oczywiście, że tak. Jest to najlepszy moment na dokonanie świątecznych zakupów i nie tylko. Przesyłka bez problemu dotrze do nas na długo przed świętami. Paczka o łącznej wartości do 25 € nie będzie podlegać opodatkowaniu a tym samych skróci to czas kontroli celnej ( od 25 € do 45 € naliczenie VAT’u leży w gestii urzędnika, 0d 45€ do 150€ VAT na 100%, powyżej 150€ wartości paczki naliczany jest VAT oraz CŁO). Ostatnio zamawialiśmy Gogle Virtual Reality za 14$ (standardowa, darmowa dostawa) przesyłka dotarła do nas pod drzwi w 12 dni.

Na Przykład:

relogio-masculino-curren-luxury-brand-analog-sports-wristwatch-display-date-men-s-quartz-watch-business-watch-jpg_640x640

Analogowy Zegarek Męski Marki CURRENT

Cena bez promocji wynosi prawie 26 $ w dzień jedenastego listopada cena spada do 9,09$. Opłaca się? No pewnie! dodatkowo cenę możemy zbić dzięki kuponom, które można wykorzystać tylko w dniu promocji. Przeceny będą dotyczyły produktów ze wszystkich kategorii dostępnych na aliexpress.com

 

 lklkk

Dodatkowe kupony i konkursy.

Pobierz aplikację Mobilną:

Najwięcej korzyści przyniosą nam zakupy przez aplikację mobilną i na tym też się skupimy. Apka AliExpress posiada wiele przydatnych narzędzi jak np.: prawie wszystko w języku Polskim, bezpośredni komunikator w formie messengera ze sprzedającym i najprzydatniejsze szczegółowe śledzenie przesyłki na każdym etapie dostawy:

 

mobileoesfnfgo

 

Dodatkowe promocje czekają na nas w aplikacji mobilnej:

  1. Żetony do zgarnięcia wymienne na kupony – w tej zakładce znajdziemy żetony które dostaniemy klikając w żółty duży żeton, grę z dziennymi zadaniami, za które otrzymamy żetony oraz 9 kuponów do zgarnięcia – dzienna liczba ograniczona.
  2. Produkty do zgarnięcia za 0,01$ – dziennie można aplikować na 2 przedmioty i czekać na cud ze względu na liczbę chętnych.
  3. Zakładka zawiera więcej szczegółów odnośnie promocji 11.11, a także darmowe kupony 2$, kupony które można nabyć za 50% wartości np.: kupon 14$ możemy kupić za 7$ i wykorzystać przy zakupach za min. 49$. W tej zakładce również znajdziemy konkursy z zadaniami, codziennie inny, za które możemy otrzymać kupony o wartości 50$ np.: jednym z zadań było stworzenie listy zakupów – proste.
  4. Regulamin i zasady promocji 11.11 – niestety tylko po angielsku

aaaa6565
Nie trać szansy na tanie zakupy i prezenty świąteczne  – przejdź do oficjalnej strony promocji

lub pobierz aplikację mobilną AliExpress