Jak płacić na aliexpress jak kupować – Przelewy24.pl

Jak płacić na aliexpress

Aliexpress jak kupować udostępnia możliwość dokonywania płatności dla Polskich klientów za pomocą znanej Polskiej platformy Przelewy24.pl. Platforma ta współpracuje z największymi Polskimi bankami, co nie tylko wpływa na czas potrzebny na przelewanie środków, ale również zwiększa bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i danych osobowych. Dodatkowo Przelewy24.pl oferują tranzakcie za pośrednictwem Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard.

Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%.

Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na konto sprzedawcy w systemie Przelewy24. Wszystkie wypłaty realizowane są w ciągu 24h od daty zlecenia, zgodnie z harmonogramem wypłat wybranym przez sprzedawcę.

Jak płacić na Aliexpress za pośrednictwem Platnosci24.pl?
Jak zamawiać na aliexpress

  1. Dokonując płatności z poziomu produktu otworzy się okno do wprowadzenia danych dostawy, a na dole wybór rodzaju płatności:Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress

Żródło: Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress

  1. Po kliknięciu potwierdzenia (Confirm & Pay) teleportuje nas do okna płatności z poziomu koszyka.
  2. Kliknij przycisk “Zapłać teraz” (“Pay now”), zostaniesz przekierowany na stronę Platnosci24.pl

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress

3. Wybierz odpowiedni bank / kartę
Zobacz Demo

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress przelewy24

4. W zależności od banku zostaniemy automatycznie teleportowani do strony banku lub otworzy się okno z danymi do przelewu, które to trzeba wprowadzić samemu na stronie wybranego banku. Jak płacić na aliexpress

1.Opcja pierwsza – automatyczna.

2.Opcja druga.

Opcja Pierwsza.

W przypadku automatycznego przeniesienia na stronę banku należy się zalogować na swoje konto a przelew zostanie automatycznie przygotowany. Potwierdzamy autoryzację (przeważnie kod sms od banku).

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress

Po wykonaniu przelewu klikamy, w zależności od banku wyloguj lub wróć do sklepu. Pokaże się okno dialogowe informujące o stanie płatności.

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpressOpcja Druga

1.) Po kliknięciu naszego banku i akceptacji regulaminu pojawi się okienko z danymi odbiorcy (DialCom24 jest to operator Przelewy24.pl), numer kąta, kwota i tytuł.

2.) Tytuł przelewu to także numer identyfikacyjny transakcji, bez wpisania go w tytule przelewu płatność nie zostanie przypisana do naszej transakcji, warto go zapisać.

3.) Klikamy i teleportujemy się na stronę Banku w nowym oknie.

4.) Zmieniamy wybrany bank.

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress5

Logujemy się do wybranego przez nas banku i dokonujemy zwykłego przelewy internetowego wykorzystując powyższe dane (pamiętaj o wpisaniu w tytule numeru transakcji).

 

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress

jak zamawiać na aliexpress

Po dokonaniu przelewu i wylogowaniu się z banku. Pojawi się okienko o stanie transakcji. Nie zamykaj go aż do momentu pojawienia się informacji o potwierdzeniu przelewu.

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress5. Stan naszego zamówienia możemy sprawdzić w zakładce Moje Konto (My account) > Zarządzanie Zamówieniem (Order Managment) > Wszystkie Zamówienia (All Orders). W tym oknie możesz również anulować zamówienie również po dokonaniu płatności jak zamawiać na aliexpress.

jak zamawiać na aliexpress

Więcej znajdziesz na stronie Aliexpress w zakładce pomoc

Jak płacić na aliexpress jak kupować na aliexpress – Przelewy24