Regulamin AliTopBrand

§ 1.

Portal AliTopBrand.pl stanowi własność firmy Virtucom z siedzibą w Łomży.

§ 2.

Portal AliTopBrand.pl nie jest powszechnie rozumianym sklepem internetowym. Portal nie prowadzi sprzedaży żadnych produktów fizycznych czy też cyfrowych, jak również nie oferuje konsumentom płatnych usług. Portal AliTopBrand.pl świadczy jedynie usługi reklamowe.

§ 3.

Wszystkie tłumaczenia, opracowania graficzne i inne elemnty strony są własnością firmy Virtucom.pl. Wszelkie kopiowanie i upublicznianie jest bezwzględnie zakazane. Złamanie zasad ochrony prawnej będzie skutkowało, bez wcześniejszego powiadomienia, natychmiastowym pozwem do organów właściwych dla danych sporów.

§ 4.

Portal AliTopBrand.pl to nośnik reklam udostępnianych przez firmę Alibaba Group z siedzibą główną w Hangzhou, Chiny. AliTopBrand.pl udostępnia firmie Alibaba Group jedynie powierzchnie reklamową.

§ 5.

W myśl § 2. portalu AliTopBrand.pl nie dotyczą obowiązki względem konsumentów wynikające z obecnie funkcjonującego prawa regulującego sprzedaż przez internet.

§ 6.

AliTopBrand.pl nie wystawia gwarancji ani nie prowadzi serwisu, dla produktów zakupionych na witrynach należących do firmy Alibaba Group. AliTopBrand.pl nie jest również stroną sporu po między konsumentem a firmą Alibaba Group.

§ 7.

Ceny zawarte na portalu AliTopBrand.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa i nie są obowiązujące. Pełnią jedynie funkcję informacyjna i stanowią jedynie szacunkowe przybliżenie ceny przeliczonej z Dolara amerykańskiego na polską Złotówkę po uśrednionym kursie NBP. Cenami obowiązującymi są ceny zawarte na witrynach firmy Alibaba Group.

§ 8.

Reklamacje płatności dokonanych na witrynach Alibaba Group należy zgłaszać do odpowiednich podmiotów będącymi pośrednikami w dokonywaniu płatności elektronicznych lub do firmy Alibaba Group.

§ 9.

Wszelkie zdjęcia i opisy produktów są chronione prawami autorskimi i stanowią własność firmy Alibaba Group oraz Virtucom.pl zostały one udostępnione portalowi AliTopBrand.pl za odpowiednią zgodą.

§ 10.

Portal AliTopBrand.pl nie prowadzi wsparcia klienta w zakresie produktów firmy Alibaba Group, a jedynie pomoc dla klientów w objaśnieniu regulaminu, licencji pojęć oraz sposobów płatności dostępnych na witrynach należących do firmy Alibaba Group.

§ 11.

Jedyne dane personalne jakie zbiera portal AliTopBrand.pl jest adres e-milowy, który jest dobrowolnie podawany przez zainteresowanego w celu otrzymywania informacji o produktach reklamowanych na portalu AliTopBrand.pl

§ 12.

Firma Virtucom nie udostępnia, ani nie sprzedaje adresów e-mailowych podmiotom trzecim.